Onze Slagerijen

Een mooi assortiment biologisch vlees, vleeswaren en andere producten… in onze 10 slagerijen heb je keuze genoeg! Elke slager is uniek en allemaal hebben ze een hart voor biologisch vlees. Met de ambacht van het slagersvak verwerken onze slagers het verse vlees dat ze binnen krijgen tot de specialiteiten in hun winkel. Eerlijk vlees, vol van smaak. Advies nodig? Onze slagers helpen je graag!

Klik op de verschillende vestigingen voor meer informatie, openingstijden, aanbiedingen en nieuwtjes. Ben je slager en wil je je aansluiten bij De Groene Weg? Neem dan contact met ons op!

Schoorl
Heereweg 5
1871 EB Schoorl
072-509 45 82
schoorl@degroeneweg.nl
www.schoorl.degroeneweg.nl
Maandag Gesloten Dinsdag 07:30 - 18:00 uur Woensdag 07:30 - 18:00 uur Donderdag 07:30 - 18:00 uur Vrijdag 07:30 - 18:00 uur Zaterdag 07:30 - 17:00 uur Zondag Gesloten
Rotterdam
Mariniersweg 33
3011 NC Rotterdam
010 404 73 73
rotterdam@degroeneweg.nl
www.rotterdam.degroeneweg.nl
Maandag 08:00 - 18:00 uur Dinsdag 08:00 - 18:00 uur Woensdag 08:00 - 18:00 uur Donderdag 08:00 - 18:00 uur Vrijdag 08:00 - 18:00 uur Zaterdag 08:00 - 17:00 uur Zondag Gesloten
Nijmegen
Groenestraat 189
6531 HE Nijmegen
024-355 50 60
nijmegen@degroeneweg.nl
www.nijmegen.degroeneweg.nl

Maandag 24 februari zijn wij gesloten i.v.m. carnaval.
Maandag 24/2 Gesloten Dinsdag 08:00 - 18:00 uur Woensdag 08:00 - 18:00 uur Donderdag 08:00 - 18:00 uur Vrijdag 08:00 - 18:00 uur Zaterdag 08:00 - 16:00 uur Zondag Gesloten
Groningen
Boterdiep 4
9712 LN Groningen
050-314 47 66
groningen@degroeneweg.nl
www.groningen.degroeneweg.nl
Maandag 11:00 - 18:00 uur Dinsdag 08:30 - 18:00 uur Woensdag 08:30 - 18:00 uur Donderdag 08:30 - 18:00 uur Vrijdag 08:30 - 18:00 uur Zaterdag 08:30 - 17:00 uur Zondag Gesloten
Eindhoven
Kruisstraat 128 B
5612 CM Eindhoven
040 243 66 50
eindhoven@degroeneweg.nl
www.eindhoven.degroeneweg.nl
Maandag 09:00 - 18:00 uur Dinsdag 09:00 - 18:00 uur Woensdag 09:00 - 18:00 uur Donderdag 09:00 - 18:00 uur Vrijdag 09:00 - 18:00 uur Zaterdag 09:00 - 17:00 uur Zondag Gesloten
Deventer
Smedenstraat 118
7411 RJ Deventer
0570-61 90 90
deventer@degroeneweg.nl
www.deventer.degroeneweg.nl
Maandag Gesloten Dinsdag 08:30 - 18:00 uur Woensdag 08:30 - 18:00 uur Donderdag 08:30 - 18:00 uur Vrijdag 08:30 - 18:00 uur Zaterdag 08:30 - 17:00 uur Zondag Gesloten
Amersfoort
Leusderweg 202
3817 KG Amersfoort
033 465 29 74
amersfoort@degroeneweg.nl
www.amersfoort.degroeneweg.nl
Maandag 08:00 - 18:00 uur Dinsdag 08:00 - 18:00 uur Woensdag 08:00 - 18:00 uur Donderdag 08:00 - 18:00 uur Vrijdag 08:00 - 18:00 uur Zaterdag 08:00 - 17:00 uur Zondag Gesloten
Apeldoorn
Asselsestraat 31
7311 EC Apeldoorn
055-522 56 35
apeldoorn@degroeneweg.nl
www.apeldoorn.degroeneweg.nl
Maandag Gesloten Dinsdag 09:00 - 18:00 uur Woensdag 08:30 - 18:00 uur Donderdag 08:30 - 18:00 uur Vrijdag 08:30 - 18:00 uur Zaterdag 08:30 - 17:00 uur Zondag Gesloten
Arnhem
Steenstraat 83
6828 CG Arnhem
026 - 351 50 46
arnhem@degroeneweg.nl
www.arnhem.degroeneweg.nl
Maandag Gesloten Dinsdag 08:30 - 18:00 uur Woensdag 08:30 - 18:00 Donderdag 08:30 - 18:00 Vrijdag 08:30 - 18:00 Zaterdag 08:30 - 16:30 Zondag Gesloten
Breda
Ginnekenweg 1
4818 JA Breda
076-522 87 88
breda@degroeneweg.nl
www.breda.degroeneweg.nl

Maandag 24 februari t/m maandag 2 maart zijn wij gesloten i.v.m. carnaval. Dinsdag 3 maart zijn wij weer geopend.